KONTAKT O NÁS PŘIDAT K OBLÍBENÝM
HLEDAT:
e-shop zdarmae-shop zdarma
 
e-shop zdarma
Kategorie
Profesionální kosmetika Thalgo
Profesionální kosmetika Curapil - výživa vlasů
Profesionální kosmetika Matis Paris
Profesionální kosmetika Syncare
Profesionální kosmetika JuvenaReklama:

THALGO Pleťová regenerační péče Prodige des Océans (esence)

Skladem za: 5 dnů

Profesionální kosmetikaProfesionální kosmetika

Vyživující pleťová esence přináší absolutní dokonalost všem typům pleti. Regenerační mořská inteligence koncentrovaná v jedinečném produktu!

 

Sérum Prodige des Océans Essence („Zázrak oceánů“) je první mořskou péčí pro absolutní dokonalost. Esence výjimečné mořské smyslnosti. Jemná a hedvábná esence pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Předává pleti 61 biometrických 100% mořských živin nezbytných pro obnovu pleti a dokonalé vyjádření její krásy. Tato neuvěřitelně účinná esence vylepšuje strukturu pleti, pročišťuje ji a vyhlazuje. Sjednocuje její tón, viditelně oživuje, vypíná a zvyšuje její elasticitu. Viditelně obnovuje jas. Zanechává na pleti jemný a třpytivý závoj. Má rafinovanou vůni "květu soli".

Esence Prodige des Océans obsahuje kyselinu hyaluronovou pro okamžitou a intenzivní hydrataci. Biotechnologickou aktivní látku adenosin, která aktivuje obnovu epidermu, snižuje syntézu melaninu a zvyšuje syntézu kožních bílkovin. Dále obsahuje látky pro optické vylepšení pleti. Obsahuje 15 minerálů, 7 vitamínů, 14 mastných kyselin, 3 glycidy a 21 aminokyselin.

Použití: aplikuje se ráno a/nebo večer na obličej a krk samostatně nebo pod váš pleťový krém.

Řada mořské péče Prodige des Océans kombinuje to nejlepší z 5 oceánů. Předává pleti 61 biometrických 100% mořských živin nezbytných pro obnovu pleti a dokonalé vyjádření její krásy. Oceány jsou první formou buněčného života. Proto je mezi nimi a našimi buňkami výjimečné souznění. Díky nekonečné mořské inteligenci vznikl v laboratořích Thalgo koncentrát toho nejlepšího.

30ml

Cena: 4 435,- Kč

49843 návštěvníků

Tento e-shop využívá systém eshop-zdarma.cz!