KONTAKT O NÁS PŘIDAT K OBLÍBENÝM
HLEDAT:
e-shop zdarmae-shop zdarma
 
e-shop zdarma
Kategorie
Profesionální kosmetika Thalgo
Profesionální kosmetika Curapil - výživa vlasů
Profesionální kosmetika Matis Paris
Profesionální kosmetika Syncare
Profesionální kosmetika JuvenaReklama:

THALGO Exception Ultimate Krém pro oči a rty zralé pleti 45+

Skladem za: 10 dnů

Profesionální kosmetika

Regenerační krém pro zpevnění kontur očí a rtů je vhodný i pro citlivé oči. Vyhlazuje vějířky vrásek náročné zralé pleti a minimalizuje tmavé kruhy.

 

Krém na oči a rty Ultimate Time Solution Eyes and Lips z řady Exception Ultimate je speciálně vyvinut pro citlivou oblast očí i rtů a má tak vícenásobné využití.  Zpevňuje a pozvedává oční kontury a vyhlazuje vrásky, redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima a obnovuje kontury rtů. Krém je bez parfemace, a proto je vhodný i pro ženy, které nosí kontaktní čočky a mají citlivé oči. První komplexní péče proti vráskám, která pomáhá znovu aktivovat buňky, které udržují pleť mladou!

Tento produkt přírodní kosmetiky Thalgo obsahuje patentovaný Komplex navracející mládí® s výjimečnou regenerační silou. Ten dokáže znovu aktivovat smršťovací sílu fibroblastů, která je nezbytná pro jejich omlazující funkci. Dále obsahuje Designér pleti®, který stimuluje syntézu složek pleti nezbytných pro mladistvý vzhled. Lastine 3D aktivuje syntézu enzymu potřebného pro správnou trojrozměrnou strukturu elastinu. Navíc obsahuje Eyeseryl, který působí proti lymfatickým otokům a tmavým kruhům. Chrání cévní strukturu, pozvedává oční kontury a vyhlazuje vějířky vrásek. Kofeinové mikropolštářky s postupným uvolňováním během 24 hodin snižují otoky a rozpouští tukové polštářky. Přírodní pigmenty zmírňují viditelnost vrásek.

Použití: aplikujte ráno a/ nebo večer, a to nejlépe tímto speciálním způsobem: naneste krém na oblast očí a rtů. Umístěte ukazováček a prostředníček nad a pod vnitřní koutek každého oka a hlaďte směrem ke spánkům, čímž zvětšíte oči. Dokončete točivým pohybem na vějířcích vrásek. Opakujte třikrát. Opakujte stejný pohyb na obrysech rtů začínajíce od středu horního a dolního rtu klouzavým pohybem směrem ke koutkům. Opakujte třikrát. Pro zvýšení pevnosti pleti a vyhlazení vrásek dělejte malé natahovací pohyby směrem ven střídavě ukazováčkem a prostředníčkem na celém očním okolí, vějířcích vrásek a vráskami mezi obočím. Opakujte třikrát. Opakujte stejný pohyb na obrysech rtů začínajíce od středu horního a dolního rtu klouzavým pohybem směrem ke koutkům. Opakujte třikrát.

15ml

Cena: 1 930,- Kč

49843 návštěvníků

Tento e-shop využívá systém eshop-zdarma.cz!