KONTAKT O NÁS PŘIDAT K OBLÍBENÝM
HLEDAT:
e-shop zdarmae-shop zdarma
 
e-shop zdarma
Kategorie
Profesionální kosmetika Thalgo
Profesionální kosmetika Curapil - výživa vlasů
Profesionální kosmetika Matis Paris
Profesionální kosmetika Syncare
Profesionální kosmetika JuvenaReklama:

THALGO Pureté Marine Perfektně matujicí fluid na mastnou a smíšenou pleť

Skladem za: 5 dnů

Profesionální kosmetika

Lehký pleťový krém pro dlouhodobé zmatnění pleti a zmenšení velikosti pórů. Dvojitá zmatňující korekce po dobu až 8 hodin.

 

Perfektně matující fluid Pureté Marine Thalgo pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť přináší pleti dvojitou zmatňující korekci po dobu 8 hodin a zmenšuje velikost pórů. Neutralizuje zrcadlový efekt kožního mazu změnou jeho viskozity. Tím redukuje jeho zářivost a celkový lesk pleti. Pro matnější a vyrovnanější vzhled.

Významné snížení lesku až o 32 % do 30 minut a 25 % do 8 hodin.*

Pleťový matující fluid obsahuje látku Acti´Sébum, která mění viskozitu kožního mazu, a tím snižuje jeho lesk. Dvě prastaré řasy pomáhají regulovat produkci kožního mazu, redukují lesk pleti a rozšiřování pórů. Působí jako prevence rozšiřování bakterií způsobujících akné. Seve Bleue des Océans je voda z hlubin oceánů, bohatá na minerály a stopové prvky, která významně zvyšuje hydrataci pleti a napravuje ji stimulací buněčného metabolismu.

Použití: zahřejte trochu krému v dlaních a poté aplikujte na celou očištěnou tvář a krk. Používejte ráno a / nebo večer.

40ml

Cena: 840,- Kč

49843 návštěvníků

Tento e-shop využívá systém eshop-zdarma.cz!