KONTAKT O NÁS PŘIDAT K OBLÍBENÝM
HLEDAT:
e-shop zdarmae-shop zdarma
 
e-shop zdarma
Kategorie
Profesionální kosmetika Thalgo
Profesionální kosmetika Curapil - výživa vlasů
Profesionální kosmetika Matis Paris
Profesionální kosmetika Syncare
Profesionální kosmetika JuvenaReklama:

THALGO Cold Cream Marine Bohatý výživný zklidňující krém na velmi suchou a citlivou pleť

Skladem za: 5 dnů

Profesionální kosmetika

Exkluzivní inovace z hlubin oceánů. Vyživující bohatý krém z mořských řas pro tu nejsušší a nejcitlivější pleť. Zklidňuje a napravuje pleť.

 

Výživný zklidňující pleťový krém Nutri-Soothing Rich Cream z řady Cold Cream Marine ve formě bohatého balzámu je určen pro velmi suchou a citlivou pleť. Efektivně vyživuje, zklidňuje a napravuje. Obnovuje pocit pohodlí až na 24 hodin. 100 % dobrovolníků potvrzuje, že pleť je vyživena a zklidněna.*  Pomáhá odstranit zarudnutí, pocity pnutí a pálení. Těmi trpí citlivá pleť při setkání s vnějšími agresemi jako je zima, horko, suchý vzduch, znečištění atd. Tyto reakce jsou ještě znatelnější u pleti suché až velmi suché, která trpí nedostatkem lipidů. Není tak schopna udržet si bariéru zachycující hydrataci. Vysoce účinná kosmetická péče Cold Cream Marine pomáhá té nejsušší a nejcitlivější pleti.

Kromě aktivní látky Cold Cream Marine (viz níže) obsahuje neurokosmetický zklidňující lipopeptid a extrakt z organické lupiny bílé, který napravuje metabolismus lipidů. Je hypoalergenní.

Použití: zahřejte trochu krému v dlaních a poté aplikujte na celou očištěnou tvář a krk. Používejte ráno a / nebo večer.

50ml

Cena: 1 130,- Kč

49843 návštěvníků

Tento e-shop využívá systém eshop-zdarma.cz!